KONST / Litografier / Litografi 10436384
*
nr 1043 6384
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Litografi, Joakim Allgulander (f. 1965), "Blinded", PT, bladets mått: 38x27, löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 19:42:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 23:46:48
1
100 kr
10/6 17:35:55
2
150 kr
13/6 01:38:09
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik joakim allgulander litografi litografier löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
nr 1043 6384
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Litografi, Joakim Allgulander (f. 1965), "Blinded", PT, bladets mått: 38x27, löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 23:46:48 | 1 | 100 kr |
10/6 17:35:55 | 2 | 150 kr |
13/6 01:38:09 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk mÃ¥lare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik joakim allgulander litografi litografier löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49